استاندار آذربایجان غربی:

دولت سیزدهم عزم راسخ خود را برای کاهش آلام زلزله زدگان نشان داد / امیدوارم خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم

دولت سیزدهم عزم راسخ خود را برای کاهش آلام زلزله زدگان نشان داد / امیدوارم خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: زمین لرزه اخیر شهرستان خوی را به فرصتی برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده تبدیل خواهیم کرد.

محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی با اشاره به ورود سریع دولت مردمی جهت حمایت و خدمات رسانی به زلزله زدگان، افزود: دولت سیزدهم در سریعترین زمان ممکن و با تصویب اعتبارات مورد نیاز بازسازی مناطق زلزله زده، عزم راسخ خود را برای کاهش آلام زلزله زدگان نشان داد.

وی در ادامه به اهتمام جدی مسئولان و دستگاههای استانی در راستای خدمات رسانی به مناطق زلزله نیز اشاره کرده و یادآور شد: دستگاههای متولی در کمتر از 72 ساعت ارزیابی ها و برآوردهای اولیه زلزله شهرستان خوی را تهیه کرده و روند تخریب و آواربرداری واحدهای آسیب دیده نیز به سرعت در حال انجام است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به روحیه همکاری و جهادی دستگاههای مختلف استان در خدمات رسانی و بازسازی مناطق زلزله زده، تصریح کرد: زمین لرزه اخیر شهرستان خوی و شرایط به وجود آمده را باید به فرصتی برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده تبدیل کرد.

معتمدیان در پایان بر خدمت شبانه روزی مسئولان به زلزله زدگان تاکید کرده و افزود: امیدوارم با همت مسئولان و دستگاههای مختلف، به رکورد ساخت مسکن در سریعترین زمان ممکن در منطقه دست یابیم تا خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم.