مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی :

اقدامات توسعه ای در تکاب ارزیابی می شود

اقدامات توسعه ای در تکاب ارزیابی می شود
مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی از ارزیابی اقدامات توسعه ای در شهرستان تکاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ رسول مقابلی در جلسه ارزیابی توسعه شهرستانهای کم برخوردار که بصورت ویدئو کنفرانس با وزارت کشور و همزمان با استانهای سراسر کشور برگزار شد، گفت : عملکرد اقدامات توسعه ای دستگاههای اجرایی استان در رابطه با شهرستان تکاب که بعنوان نمونه ای از شهرستانهای کم برخوردار استان انتخاب شده در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و فرهنگی مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد .

وی افزود: مجموعه اقدامات انجام یافته در شهرستان بایستی منجر به بهبود شاخص های توسعه شده که در نهایت این بهبود ارزیابی خواهد شد.

مقابلی همچنین با اشاره به ضرورت پیش بینی اعتبارات لازم در لایحه بودجه در این خصوص بر رفع مشکلات اعتباری  مربوط به زیرساخت راههای مواصلاتی شهرستان تکاب تأکید کرد.

عزت اله بهاری مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان غربی نیز بعنوان مدیر کل منتخب استانداری در پیگیری اقدامات توسعه ای در شهرستان تکاب با اشاره به اقدامات انجام یافته در شهرستان تکاب گفت:اقدامات لازم با محوریت معاونت امور اقتصادی استانداری و مشارکت همه دستگاه ها در رابطه با شهرستان تکاب در حال انجام است که در این خصوص باید از همه ظرفیت های اعتباری برای توسعه شهرستان استفاده شود . 

عباسی معاون فرمانداری تکاب نیز خواستار و تسریع در عملیات اجرایی راه مواصلاتی شهرستان تکاب شد . 

در این جلسه همچنین  مقرر شد 100 شاخص که در حوزه های مختلف برای ارزیابی اقدامات  توسعه ای شهرستان های کم برخوردار تدوین شده است در سامانه مورد نظر درج و مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند .