مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندارآذربایجان غربی:

شاهین دژ مقصد بیست و دومین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی

شاهین دژ مقصد بیست و دومین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار گفت: استاندار آذربایجان غربی در بیست و دومین و آخرین سفر شهرستانی خود میهمان مردم شهرستان شاهین دژ خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی رزازی با تشریح برنامه های استاندار آذربایجان‌غربی در سفر به شهرستان شاهین دژ اظهار داشت: محمدصادق معتمدیان در بیست و دومین سفر شهرستانی ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و بازدید از بخش ها، شهرها و تعدادی از روستاهای شهرستان شاهین دژ، از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را بررسی و با مردم گفتگو می کند. 

وی در ادامه گفت: در این سفر که اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان نیز حضور دارند، ظرفیت و پتانسیل‌های شهرستان در حوزه های مختلف مورد بررسی و در زمینه رفع مشکلات مردم و راهکارهای شتاب بخشیدن به توسعه این شهرستان تصمیم گیری خواهد شد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار ادامه داد: معاونین استاندار آذربایجان غربی و مدیران استانی و ستادی استانداری نیز در این سفر برنامه هایی چون بازدید از زیرساخت های عمرانی، بررسی وضعیت پروژه ها و واحدهای مشکل دار، نشست با دهیاران، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را در دستور کار سفر خود به این شهرستان قرار خواهند داد.

رزازى همچنین خاطرنشان کرد: استاندار آذربایجان‌غربی در این سفر در دیدار با نمایندگان اقشار محتلف شهرستان شاهین دژ، راهکارهای حل مشکلات و همچنین زمینه های توسعه این شهرستان را بررسی می کند.

مشاور استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری میز خدمت، اظهار داشت: معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان استان با حضور در محل مسجد جامع پاسخگوی مشکلات مردم خواهند بود.

رزازى با اشاره به اینکه سامانه ارتباطات مردمی 111 نیز در این سفر آماده دریافت مسائل و مشکلات مردم است، افزود: برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی توسعه استان با محوریت توسعه شهرستان شاهین دژ در پایان این سفر به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، پایان بخش این سفر خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به پایان دوره نخست سفرهای شهرستانی استاندار آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در دور نخست سفرهای شهرستانی، ضمن حضور در تمامی شهرستان های استان، با مردم تمامی شهرهای آذربایجان غربی دیدار و در بسیاری از روستاها نیز به صورت میدانی حضور یافت.

مشاور استاندار آذربایجان‌غربی همچنین اضافه کرد: استاندار آذربایجان‌غربی در کنار سفرهای شهرستانی، به صورت پروژه محور نیز در شهرستانهای استان حضور یافته که سفر چندین باره به شهرستان خوی برای بازدید از روند کمک رسانی به زلزله زدگان این شهرستان،حضور در پایانه های مرزی از جمله تمرچین شهرستان پیرانشهر در ایام اربعین حسینی و .... نمونه ای از این نوع سفرها است.

وی ادامه داد: با اتمام دور نخست سفرهای شهرستانی، ضمن اطلاع رسانی دقیق و شفاف از نتایج مصوبات این سفر ها ، دور دوم نیز در قالب جدید برگزار می شود که جزئیات و زمان این سفر به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.