معاون استاندار آذربایجان غربی:

بستر لازم برای نمایش خدمات و کالاهای ارائه دهندگان فناوری نوین ایجاد شود

بستر لازم برای نمایش خدمات و کالاهای ارائه دهندگان فناوری نوین ایجاد شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که بایستی بستر لازم برای ارائه فناوری‌های نوین ایجاد شود، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مربوطه برای استفاده عموم از این فناوری باید این مهم را مورد توجه قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، نادر صادقی سی‌ویکم شهریورماه در جلسه فن بازار اظهار داشت: بایستی مدیریت این بازار به سمتی سوق داده شود که فناوری‌های نوین را شامل شده و فناوری اطلاعات در آن گنجانده شود.

وی با بیان این که بایستی بستر لازم برای ارائه فناوری‌های نوین ایجاد شود، خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود مسئولان پارک علم و فناوری استان عموم را از فضای دیجیتال آگاه کنند تا از فناوری‌های این فضا استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات، گفت: آگاهی از این مهم تأثیر مثبتی در برنامه‌ریزی، مدیریت مالی و انسانی و عرضه محصولات شرکت‌ها خواهد داشت.

وی تشریح کرد: همچنین باید فراخوان‌هایی داده شود تا از فناوری و محصولاتی که در مدیریت روابط، هوش تجاری، داده کاوی، مدیریت دانش، زنجیره تأمین ایجاد شده‌اند استفاده شود.

در پایان این جلسه از نفرات برتر رویداد شتاب آذربایجان با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.