رضا ابراهیمی:

ایجاد عدالت فرهنگی از برنامه‌های مهم دولت است

ایجاد عدالت فرهنگی از برنامه‌های مهم دولت است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: بحث ایجاد عدالت فرهنگی یکی از برنامه‌های مهم دولت سیزدهم و تحقق آن در اولویت برنامه مدیران قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجن غربی، رضا ابراهیمی عصر سه‌شنبه در مراسم اختتامیه سومین دوره هفته قرآن و عترت آذربایجان غربی با بیان اینکه ورود به مسائل فرهنگی از برنامه های دولت سیزدهم است، افزود: شاید در شرایط کنونی دغدغه جامعه، مسائل معیشتی باشد، اما نباید از مسائل فرهنگی غافل شویم؛ بلکه مسائل فرهنگی همچنان به عنوان دغدغه بوده و باید برنامه عملیاتی برای آن داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه تحریم های کنونی، تحریم دیروز و امروز نیست بلکه در طول 43 سال اعمال شده است، گفت: هشت سال دفاع مقدس، سازندگی و انقلاب اسلامی با تکیه بر نیروهای داخلی محقق شد و ‌به پیروزی و موفقیت رسید.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر اینکه امروز نگاه دولت به درون و ظرفیت های داخلی کشور است، افزود: اگر امروز به توان نیروهای جوان و ظرفیت های کشور تکیه شود، بسیاری از مشکلات قابل حل خواهد بود و باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی، جوانان را سر کار بیاوریم و وارد عرصه فرهنگی کنیم.

ابراهیمی در پایان با بیان اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهل بیت است، گفت: از نظر فرهنگی، مشکلاتی در کشور وجود دارد و ‌با وجود گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب، مسائلی در جامعه مشاهده می شود که خوشایند نیست و باید حوزه فرهنگ قرآنی هرچه بیشتر تقویت شود.