پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته هلال احمر را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار ایران اسلامی به وجود نیروهای کارآمد، انقلابی، مردمی و جان بر کف در بزنگاه های حساس و تاریخی کشور است که با نیتی الهی و ایمانی سرشار از عشق به خدا و انسانیت در حوادث مختلف و بحران های طبیعی و انسانی یاری بخش همنوعان خود هستند.

جمعیت هلال احمر نشان  افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که فرزندان برومندش سفیران صلح و انسان دوستی در سراسر جهان شده اند که با دانش و مهارت و تجربه خویش گرمابخش زندگی و تسکین دهنده آلام حادثه دیدگان و ستمدیدگان هستند.

 تلاشهای خالصانه و جهادگونه شما عزیزان در تسکین آلام زلزله زدگان شهرستان خوی بی گمان برگرفته از مکتب اسلام و شهیدان سرافراز انقلاب اسلامی است که همواره پیشگام صیانت از حیات بشریت در حوادث مختلف درون و برون کشور بوده اند و نمود جاوادنه آن را در کمک به زلزله زدگان کشور ترکیه شاهد بودیم.

جمعیت هلال احمر با به فعلیت رساندن ظرفیت های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ ایثار در گوشه گوشه ی این سرزمین ایفا می نماید و در سخت ترین شرایط و بحرانی ترین لحظات به ویژه درهنگام خشم وقهر طبیعت در کنار مردم حاضر شده و برای آسایش و رفاه آن ها از آرامش و عافیت خود چشم می پوشند.

 تلاش وصف ناپذیر شما فرزندان این دیار را ارجح می نهیم و ضمن ادای احترام به پیشگاه شهدای امدادگر و تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر به مدیران، کارکنان، نجاتگران، داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر استان ؛ از خداوند متعال عزتمندی افزون تر و توفیق بیشتر برای این جمعیت  ارزشمند و تاثیرگذار در مسیر خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی را مسالت دارم.

محمدصادق معتمدیان
استاندار آذربایجان غربی