در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شد؛

استاندار: خانه دار شدن ۱۵۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در آذربایجان غربی سرعت می گیرد

استاندار: خانه دار شدن ۱۵۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در آذربایجان غربی سرعت می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده مابین استانداری و بنیاد شهید کشور در مهرماه سال جاری برای تامین زمین ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته با مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن امید داریم تا طبق زمانبندی تعیین شده شاهد ساخت و اتمام این واحدها باشیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه ای مهم برشمرد و گفت: باید نسبت به این وظایف با حساسیت و دقت نظر اقدام نمود، چرا که جامعه هدف ما شهدا، خانواده شهدا و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند، قشری ارزشمند که با گذشت از جان و عزیزانشان مایه عزت ، امنیت، آبرو و اقتدار نظام اسلامی شدند.

وی افزود: هیچکدام از این خدمات با ایثار و گذشت و صبر این عزیزان برابری نمی کند. خدمت به این سرمایه ها مدال افتخاری بر سینه خادمان نظام است.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه با تشریح آخرین وضعیت اجرای تفاهمنامه مشترک با بنیاد شهید در خصوص اشتغال و تامین زمین تصریح کرد: تقویت همکاری های بین بخشی سهم بسزایی در اجرای کامل تعهدات مشترک دارد.

شهریاری افزود: استانداری از همه ظرفیت های قانونی برای اجرای تفاهمنامه همکاری بهره خواهد برد.

وی خاطرنشان کرد: مسکن و اشتغال از دغدغه های اساسی خانواده شهدا و ایثارگران است و امید داریم تا با اجرای کامل تعهدات طرفین شاهد حل بخش عمده ای از این دو مسئله باشیم.