آذربایجان غربی میزبان دهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور؛

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان, معتمدین, مدیران سیاسی و اعضای ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان, معتمدین, مدیران سیاسی و اعضای ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی
در ادامه سفرهای استانی معاون سیاسی وزیر کشور که به منظور دیدار و گفتگو با معتمدین, برگزیدگان و نمایندگان اقشار و گروه های مختلف استان و هم چنین حضور در جلسه ستاد انتخابات استان برگزار می شود, استان آذربایجان غربی امروز میزبان هیات اعزامی معاونت سیاسی است.

در ادامه سفرهای استانی معاون سیاسی وزیر کشور که به منظور دیدار و گفتگو با معتمدین, برگزیدگان و نمایندگان اقشار و گروه های مختلف استان و هم چنین حضور در جلسه ستاد انتخابات استان برگزار می شود, استان آذربایجان غربی میزبان هیات اعزامی معاونت سیاسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور به همراه هیات اعزامی معاونت سیاسی, در جریان دهمین سفر استانی این معاونت, علاوه بر حضور در مراسم تجدید بیعت با شهدای استان و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و امام جمعه اهل سنت این شهرستان, در جلسه ستاد انتخابات استان حضور می یابد.

از دیگر برنامه های این سفر, حضور در نشست ویژه با معتمدین, برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان و هم چنین جلسه مدیرکل  سیاسی وزارت کشور با فعالان سیاسی و دبیران احزاب استان, خواهد بود.

گفتنی است، معاون سیاسی وزارت کشور و هیأت همراه، صبح پنجشنبه با استقبال استاندار و دیگر مدیران استان وارد استان آذربایجان غربی شد و پس از حضور در مراسم تجدید بیعت با شهدای استان، برنامه های دهمین سفر استانی معاونت سیاسی را پی گرفت.

​دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور را در سفر به آذربایجان غربی, حمید ملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور و سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور همراهی می کنند.