در راستای بحث پدافند غیرعامل

جاده های آذربایجان غربی برای ترددهای زمستانی آماده می شود

جاده های آذربایجان غربی برای ترددهای زمستانی آماده می شود
جلسه کمیته مدیریت بحران شواری هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان غربی که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و اعمال تمهیدات لازم برای راهدای زمستانی برگزار شد،

رییس ادا ره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تمهیدات لازم برای راهداری زمستانی و ترددها در این فصل آماده می شود.

علی قهرمانی در دهمین جلسه کمیته مدیریت بحران شواری هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان غربی  که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و اعمال تمهیدات لازم برای راهداری زمستانی برگزار شد، گفت: باید اقدامات پیشگیرانه از بروز خطرات احتمالی مطابق دستورالعمل‌ها انجام گیرد و جاده های استان آماده برای فصل زمستان باشد.

وی ادامه داد: با آماده سازی مسیرها و جاگذاری تابلوها و علائم هشداردهنده شاهد زمستانی بدون  بروز حادثه و سوانح خواهیم بود.

رییس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تابلوهای ایمنی راه ها ساماندهی شوند و اقدامات پیشگیرانه نیز در این خصوص اعمال شود.

قهرمانی بیان کرد: لایروبی رودخانه های استان و ترمیم شانه های خاکی از دیگر مسائل مورد توجه بوده که دستگاه های مربوطه در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشند.