در بازدید از مجتمع دخانیات عنوان شد؛

استاندار: ظرفیت های اشتغال زایی مجتمع دخانیات آذربایجان غربی توسعه می یابد/ صنعت دخانیات قابلیت جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی را دارد

استاندار: ظرفیت های اشتغال زایی مجتمع دخانیات آذربایجان غربی توسعه می یابد/ صنعت دخانیات قابلیت جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی را دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه قابلیت های مهم مجتمع دخانیات در تولید و اشتغال به خوبی مورد بهره برداری قرار نگرفته است گفت: موانع راه اندازی خط تولید جدید مجتمع دخانیات با بهره گیری از ماشین آلات نوین به زودی مرتفع می شود و بستر مناسبی برای اشتغال زایی بیشتر فراهم می گردد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز شنبه پس از بازدید از بخشهای مختلف مجتمع دخانیات استان در نشستی با مدیران این مجتمع ضمن اشاره به اینکه صنعت دخانیات ظرفیت های ویژه ای برای اشتغال زایی دارد افزود: باید قابلیت های این مجتمع به خوبی برای سرمایه گذاران معرفی شود.

وی ادامه داد: به روز رسانی ماشین آلات به عنوان یکی از راهکارهای توسعه مجتمع می تواند از طریق مشارکت بخش خصوصی میسر گردد.

استاندار آذربایجان غربی اشتغال زایی فعلی مجتمع را مطلوب ندانست و افزود: با توجه به سابقه و بهره گیری از ظرفیت های سخت افزاری مناسب این مجتمع می تواند برای جمعیت بیشتری اشتغال ایجاد کند.

شهریاری ادامه داد: از توسعه مجتمع دخانیات حمایت می کنیم. این مجتمع توانایی جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی را دارد.

در این نشست مدیران مجتمع دخانیات استان گزارشی از بخش های مختلف ارائه نمودند.