معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:

دانشگاه علمی کاربردی برای افزایش مهارت دانش‌آموختگان شاغل، خود را با فناوری‌های روز تطبیق دهد

دانشگاه علمی کاربردی برای افزایش مهارت دانش‌آموختگان شاغل، خود را با فناوری‌های روز تطبیق دهد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به افزایش و ارتقاء مهارت دانشجویان، گفت: سازمان‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری باید از این موضوع بهره گیرند که دانشگاه علمی کاربردی می‌تواند پیشرو باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، نادر صادقی ظهر امروز بیست‌ودوم تیر ماه در آئین بهره‌برداری از ساختمان اداری دانشگاه علمی کاربردی استان ضمن تأکید بر ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان شاغل در این دانشگاه، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در این دانشگاه بایستی بر آن توجه شود موضوع تمرکز‌ بر مدیریت دانش است.

وی خاطر نشان کرد: تمام تجربیات در اسناد کاغذی، حافظه اشخاص یا رایانه‌ها است که انتقال نمی‌یابد ازاین‌رو این دانشگاه باید تلاش کند با مدیریت دانش این مسئله را انجام و پایه‌گذاری کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: اهمیت این مهم به‌ویژه در قالب شغل و مهارت بیشتر نمود دارد. از دیگر اهمیت‌های مدیریت دانش می‌توان به کاهش زمان و هزینه و افزایش کیفیت بیشتر اشاره کرد.

صادقی با اشاره به افزایش و ارتقاء مهارت دانشجویان، عنوان کرد: دانشگاه علمی کاربردی برای افزایش مهارت شاغلین با فناوری‌های روز خود را تطبیق دهد. همچنین سازمان‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری باید از این موضوع بهره گیرند که این دانشگاه می‌تواند پیشرو باشد.