قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عزاداران حسینی به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی

قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عزاداران حسینی به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از رعایت همگانی دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در عزاداریهای دهه اول محرم امسال قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از رعایت همگانی دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در عزاداریهای دهه اول محرم امسال قدردانی کرد.

متن کامل پیام محمدمهدی شهریاری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محرم موسم شگفت انگیزی است که عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و تمامی آزادگان جهان عزادار فرهنگی تاثیرگذار از اقدامی بزرگ می شوند. هر ساله مردم تلاش می کنند با برگزاری محافل و مجالس عزاداری ارادت خود را به حضرت امام حسین علیه السلام و یاران وفادار ایشان بروز دهند و بیرق حسینی را برافراشته نگاه دارند.

بی تردید شیوع ویروس کرونا تاثیر بسیار زیادی بر زندگی، روابط، مراسمات و آیین های مردمی داشته است و تا به امروز مردم همراهی ارزشمندی با تدابیر ستاد ملی و استانی مدیریت و مقابله با کرونا انجام داده اند که در کاهش شیوع این ویروس موثر بوده است. در هنگامه محرم و عزای حسینی مردم شریف و حسینی استان آذربایجان غربی همراه با مردم جای جای ایران اسلامی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و تمامی مواردی که مورد تاکید ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا بود، توانستند مدلی ارزشمند از شعورِ پر شور دینی و عاشورایی را در دهه اول محرم بیافرینند.

اینجانب از تمامی مردم عزادار، مداحان، خطبا، علما، بانیان مجالس و محافل عزاداری، خیرین، هیات های مذهبی، سازمان تبلیغات اسلامی، دستگاه های نظامی و انتظامی، دستگاه های حمایتی و امدادی که با رعایت نظم، توجه به دستور العمل های بهداشتی به حفظ سلامت خود و دیگران کمک کردند و در راستای کاهش بار فعالیت کادر درمانی همکاری لازم را داشتند، کمال قدردانی و سپاسگزاری را دارم و بر این باورم که اجر این همراهی مومنانه در پیشگاه خداوند منان محفوظ خواهد ماند و در سایه همدلی همگانی سایه شوم این ویروس از سر جامعه بشری، ایران اسلامی و استان آذربایجان غربی مرتفع خواهد شد.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی