معاون استاندار آذربایجان غربی:

واحدهای صنعتی باید به ارتقای کیفیت بیش از پیش توجه کنند/ لازمه توسعه صنعت بهره مندی از زنجیره کامل فروش و بازاریابی است

واحدهای صنعتی باید به ارتقای کیفیت بیش از پیش توجه کنند/ لازمه توسعه صنعت بهره مندی از زنجیره کامل فروش و بازاریابی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه صنعت برای مانایی در بازار و جلب مشتری بیشتر و توجه به صادرات به ارتقای کیفیت بیش از پیش نیاز دارد گفت: توسعه صنعت با تکمیل زنجیره فروش و بازاریابی میسر می گردد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ نادر صادقی روز چهارشنبه در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با بیان اینکه یکی از الزامات توسعه اقتصادی شفافیت اطلاعات و آمار و ارقام است، گفت: بهبود وضعیت امروز، نیازمند ترسیمی شفاف از جایگاه فعلی است.

وی زنجیره فروش و بازاریابی را لازمه توسعه صنعت دانست و اظهار داشت: تامین کننده مواد اولیه، طراح، توزیع کننده و فروشنده در بازار باید متصل به یک سیستم اطلاعاتی دقیق و جامع باشند.

صادقی با تاکید بر اینکه واحدهای صنعتی باید ارتقای کیفیت و انعظاف پذیری را در دستور کار قرار دهند، بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی به نقاط ضعف و قوت خود آگاه باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه واحدهای اقتصادی در برابر تغییرات محیطی چابک باشند، افزود: تغییر نرخ ارز، بلایای طبیعی و ظهور رقبای جدید از جمله برخی از این تغییرات محیطی است.