جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور استان برگزار شد

جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در این جلسه که صبح امروز با حضور اعضای ستاد در محل استانداری برگزار شد،گفت: آذربایجان غربی همواره سنگری مستحکم برای کشور بوده و مردمان غیور این استان همچنان با عزمی راسخ و اراده ای استوار در صحنه دفاع و صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور دارند.

وی وجود امنیت را نعمتی بزرگی برای کشور دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز به یک جزیره امن و بازیگری قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل شده و حتی دشمنان نظام نیز به این صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی اعتراف می کنند.

مصطفوی ادامه داد: امروز ایران تنها کشوری است که در آن جایی برای نفس کشیدن استکبار وجود ندارد؛ بی تردید این افتخار و عزت را مدیون خون پاک شهدا و رشادت های رزمندگان هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: در برهه کنونی ما بعنوان وارثان شهدا وظیفه سنگینی بر عهده داریم و همه باید دست به دست هم دهیم تا این فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده نیز منتقل شود.

مصطفوی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور بعنوان یک عملیات بزرگ فرهنگی تاثیر زیادی در ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان و نسل های آینده دارد؛ لذا همه دستگاه ها باید در جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن این اردوها اهتمام ویژه داشته باشند.

در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری اردوهای راهیان نور استان در سال گذشته، وظایف و تکالیف دستگاه های استانی در ستاد راهیان نور استان برای سال جاری نیز مشخص و تبیین شد.