نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان در سالجاری برگزار شد

نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان در سالجاری برگزار شد
نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان در سالجاری به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، مصطفوی در نخستین جلسه هماهنگی پیاده روی اربعین حسینی که امروز در استانداری برگزار شد، گفت: ارزش و اهمیت پیاده روی اربعین حسینی از هیچ کسی پوشیده نیست و هر سال بر عظمت آن افزوده میشود.

وی افزود: برای باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم معنوی باید هر ۱۴ کمیته به وظیفه خود عمل و بیش از سالهای قبل تلاش نمایند.

جانشین رییس ستاد برگزاری پیاده روی اربعین حسینی در استان، بر ضرورت اتحاد و انسجام در برگزاری مراسم پیاده روی اربعین و برپایی موکب‌ها تاکید کرد و گفت: باید طوری برنامه ریزی شود که ضمن دوری از مسائل حاشیه‌ای و اختلاف برانگیز مراسم اربعین امسال به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

طباطبایی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی و دبیر برگزاری این ستاد در استان نیز در این جلسه بر مردمی بودن این سفر معنوی اشاره و با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق برای گسترش و هر چه بهتر برگزار شدن راهپیمایی امسال، گفت: با استفاده از تجارب سالهای گذشته در نظر داریم سفر اربعین امسال کم هزینه تر از سالهای قبل برگزار شود. 

در ادامه این جلسه احکام روسای کمیته‌های ستاد استانی اربعین حسینی (ع) ابلاغ  و با طرح مسائل و مشکلات سفرهای قبلی، برای هر چه بهتر برگزار شدن این سفر معنوی برنامه ریزی و همفکری شد.