معاون استاندار آذربایجان غربی:

اتحاد و همدلی ایران اسلامی در چهار دهه گذشته توان و قدرت این ملت را به همگان ثابت کرد

اتحاد و همدلی ایران اسلامی در چهار دهه گذشته توان و قدرت این ملت را به همگان ثابت کرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اتحاد و همدلی مردم و مسئولان کشورمان در طول چهار دهه گذشته، گفت: این اتحاد به همگان نشان داد که هیچ کشور و فردی اجازه دست‌درازی به جان، مال و ناموس مردم کشورمان را ندارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی روز سه شنبه در مراسم ویدیو کنفرانس افتتاح ۲۳۰۰ طرح محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری و ۱۰۰۰ مسکن مددجویی در استان‌های آذربایجان غربی و کردستان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به همت قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: اتحاد رزمندگان و ملت در طول هشت سال دفاع مقدس و چهار دهه اخیر مقابل ابرقدرت‌های جهان، وحدت و ایستادگی‌مان را به جهانیان اثبات کرد.

وی با بیان این که ملت ایران اسلامی با جان و دل از تمامیت ارضی میهن خود دفاع کردند، خاطر نشان کرد: این مهم در حالی است که دشمنان در طول جنگ تحمیلی بر این تصور بودند که هیچ یک از نیروهای نظامی و مردمی توانایی مقابله با آنان را ندارند.

معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: هشت سال دفاع مقدس و هم‌بستگی مردم در طول چهار دهه گذشته به جهانیان به ویژه مستکبران نشان داد که به هیچ وجه نمی‌توان به خاک کشورمان تعرض کرد.

وی بیان کرد: باید رشادت‌های کادر درمانی کشور همچون فداکاری رزمندگان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی مستندسازی شود تا آیندگان بدانند در شرایط تحریمی کشور به خوبی مدیریت شد.