برگزاری اختتامیه جشنواره سراسری گیلاس با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

برگزاری اختتامیه جشنواره سراسری گیلاس با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی در اختتامیه جشنواره سراسری گیلاس اشنویه گفت:جشنواره گیلاس اشنویه نماد زیبایی از اتحاد و همدلی اقوام ایران اسلامی در مقابل دسیسه های دشمنان به شمار می رود.

علی مصطفوی در اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری گیلاس اشنویه با برشمردن توطئه های شوم دشمنان واستکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی گفت: در ۴۰ سال گذشته استکبار جهانی از هر راهی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی وارد شده ولی بواسطه اتحاد و همدلی و دفاع مردم از انقلاب اسلامی شکست خورده است.
 
وی افزود: ۸سال جنگ‌ تحمیلی و بمباران و جنایت و حتی بمباران شیمیایی سردشت و اشنویه؛  تداوم شیطنتها در دوران انقلاب اسلامی و اعمال تحریم های ظالمانه هم نتوانست در اراده ملت در دفاع از میهن اسلامی خللی وارد کند و استکبار جهانی همچنان دنبال جنایت و شیطنت است بطوری که در چند روز گذشته سه تن از بهترین جوانان این مرز و بوم توسط اشرار مسلح و ایادی استکبار جهانی در شمال استان به شهادت رسیدند که یاد و خاطره این بزرگواران را گرامی میداریم.

وی افزود: برگزاری این جشنواره هم نماد زیبایی از اتحاد و همبستگی همه اقوام ایرانی در مقابل دشمنان بود.

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی در بخش دیگر سخنان خود با تقدیر از مردم و مسئولان اشنویه در برگزاری باشکوه جشنواره گیلاس گفت: این شهرستان مهد تمدن و تاریخ و فرهنگ است و سنگ نوشته کیله شین نماد و نشانگر قدمت ۳هزار ساله این شهرستان به شمار می رود.

مصطفوی با برشمردن مزیت های کشاورزی و باغی این شهرستان،بر شتاب و سرعت سرمایه‌گذاری با همکاری مردم برای توسعه همه جانبه تاکید کرد.

وی همچنین با تقدیر از زحمات سمن ها در مشارکت برنامه های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی گفت:دولت تدبیر و امید برنامه اش توسعه احزاب و سمن هاست ودر سطح استان تاکنون ۶۰۰ سمن فعال شده که در مشارکت و توسعه استان نقش بسزایی دارند.

فرماندار اشنویه نیز در این مراسم، از حضور و مشارکت گسترده همه اقوام ایران اسلامی و مسئولان، نخبگان و فعالین اقتصادی و از حمایت های استاندار آذربایجان غربی و نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی و همچنین تلاش سمن ها و فعالین اقتصادی و مسئولان و هنرمندان بخاطر برگزاری شایسته این جشنواره قدردانی کرد.

در پایان این جشنواره از دست اندر کاران و کمیته ها و مسئولان جشنواره با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد.

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری همچنین در خاتمه جشنواره از تعدادی از غرفه های جشنواره بازدید کرد.