مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی:

بیانیه گام دوم انقلاب موجب تسریع در صیانت از ارزش‌ها می‌شود

بیانیه گام دوم انقلاب موجب تسریع در صیانت از ارزش‌ها می‌شود
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری اذربایجان غربی گفت: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگوهای گام‌اول تأکید دارد و صیانت از ارزش‌ها را تسریع می‌بخشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان وخانواده استانداری آذربایجان غربی،پریسا علیلو روز شنبه در نشست «زنان در بیانیه گام دوم انقلاب» با بیان اینکه این بیانیه بر لزوم بازگشت به ارزش‌ها و ارتقای الگوهای گام‌اول تأکید دارد، افزود: بیانیه گام دوم راهبردی اساسی در امتداد حرکت انقلاب اسلامی است و فضا و جهت حرکت را در ادامه مسیر انقلاب به خوبی ترسیم می‌کند.

وی اظهار داشت: در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی به بلوغی رسیده‌ایم که زنان در همه ابعاد، دستاوردها و آینده انقلاب و فرصت‌های کشور در سطر به سطر بیانیه گام دوم تنیده شده‌اند. 

وی گفت: در عمل نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند و به هیچ وجه در ارائه آمارها از مردان جدا نشده‌ و در همه عرصه‌ها حضوری جهادی و چشمگیر برای ارتقای کشور دارند.

«علیلو»، با بیان اینکه زنان در انقلاب و در تحقق گام دوم نقش‌آفرین هستند بیان کرد: امسال دهه فجر انقلاب اسلامی با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تقارن دارد که لازم است تا با شناساندن درست و واقعی ابعاد وجودی و رفتاری این شخصیت بزرگوار در سلوک مومنانه و زیست انسانی نسل جوان گام‌های بلندی در دهه پنجم انقلاب برداشته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: انتخابات رکن بی‌بدیل جمهوریت نظام است که بر پایه آن میزان بودن رای ملت در نزدیک به چهار دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اصلی‌ترین عامل بقای نظام و تاثیر نقش مردم در تعیین سرنوشت خود بوده‌است.
این نشست به مدت یک روز با حضور بانوان ادارات آذربایجان‌غربی و به همت بسیج جامعه زنان سپاه برگزار شد.