با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی برگزار شد

آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی برگزار شد
آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صبح امروز با حضور عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ارومیه برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم رفع معضل بیکاری را از مهم ترین دغدغه های مدیریت ارشد استان عنوان کرد و گفت: بخش صنعت، معدن و تجارت استان ظرفیت بسیار خوبی برای اشتغالزایی دارد که ضرورت دارد با همکاری مسئولان استانی و کمک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، از ظرفیت های این حوزه به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

مصطفوی، مرزی بودن و برخورداری از گمرکات و پایانه های مرزی متعدد را از دیگر مزیت های استان دانست و بر لزوم بهره گیری از این ظرفیت ها در جهت ارتقای رفاه مردم و اشتغالزایی برای جوانان تاکید کرد.

وی در ادامه کنترل مستمر بازار و نظارت بر قیمت ها، توجه بیشتر به بخش خصوصی و حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را جزو مهم ترین وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دانست و از رئیس جدید این سازمان خواست با جدیت و تعامل و همراهی مسئولان و استفاده از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، تحقق اهداف مذکور را دنبال کند.

معاون سیاسی استاندار همچنین به شرایط حاکم بر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: بی تردید با اتحاد و انسجامی که در کشور وجود دارد از این شرایط دشوار نیز با سربلندی عبور و آینده درخشانی برای کشور رقم خواهد خورد.

در این مراسم ضمن تجلیل از خدمات و تلاش های محمد دهقان سرپرست سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، غلامرضا بابایی بعنوان رئیس جدید این سازمان در آذربایجان غربی معارفه شد.