برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان تابستان امسال در ارومیه

برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان تابستان امسال در ارومیه
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، رضا حسینی در جلسه خدمات سرمایه گذاری استان که امروز در استانداری برگزار شد، گفت: همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجاری با محوریت سرمایه گذاری، شناسایی و معرفی قابلیت ها ، اواخر مرداد ماه در ارومیه برگزار می شود .

وی با بیان اینکه این همایش با حضور فعالین بنگاههای اقتصادی که با تجار و فعالین اقتصادی مرتبط هستند برگزار می شود، افزود: باید از امروز برای هر چه بهتر برگزار شدن این همایش برنامه ریزی درست و اصولی و تقسیم بندی وظایف صورت گیرد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: در شرایط و اوضاع اقتصادی حاضر، برگزاری این همایش از اهمیت خاصی برخوردار است لذا بعد از برگزاری نیز پیگیری های لازم برای خروجی کار انجام میشود.
وی اضافه کرد : برگزاری این همایش فرصتی برای معرفی قابلیت ها، پتانسیل ها و جذب سرمایه گذار است لذا باید تلاش شود داشته ها به نحو احسن معرفی شود و اقدامات لازم شامل آماده سازی شهرکهای صنعتی برای واگذاری زمین، آماده نمودن زمین توسط جهادکشاورزی برای گلخانه ها و اقدامات این چنینی برای جذب سرمایه گذاران فراهم شود.