برگزاری یازدهمین جلسه هماهنگی همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجاری استان

برگزاری یازدهمین جلسه هماهنگی همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجاری استان
یازدهمین جلسه هماهنگی همایش سرمایه گذاری و تجاری استان با ریاست حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، حسینی در این جلسه که صبح امروز در استانداری برگزار شد، بر برنامه ریزی برای هرچه بهتر برگزار شدن این همایش تاکید کرد و گفت : همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجاری با هدف سرمایه گذاری، شناسایی و معرفی قابلیت ها، پتانسیل ها و با حضور فعالین بنگاههای اقتصادی و سرمایه گذاران داخل و خارج کشور برگزار میشود.

وی افزود:
هر کدام از کمیته های برگزاری همایش باید وظایف خود را به خوبی انجام دهند و هر چه  کار بصورت فنی و با برنامه ریزی تر پیش رود مسلما نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه  این همایش دو روزه است، گفت: بازدید از محل پروژه ها یکی از راهکارهای شفافیت در جذب سرمایه گذار است که باید پروژه های نیمه تمام و نیاز به مشارکت بخش خصوصی در یک پانل تخصصی ارائه گردد.
 
نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری و تجاری استان
با محوریت کشاورزی، صنعت و معدن، گردشگری و با تاکید بر توان اقتصادی، پتانسیل‌ها و موقعیت خاص آذربایجان‌غربی از جمله منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و مناطق ویژه اقتصادی 10 و 11 مهر ماه در ارومیه و در پانل های تخصصی حوزه معدن، کشاورزی، عمران شهری، صنعت و گردشگری برگزار می شود.