تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها در بازار

تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها در بازار
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها در بازار تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، شهدی در سی و ششمین جلسه تنظیم بازار استان، با قدردانی از حضور فعال بازرسان سازمان صمت و اتاق اصناف در بازرسی قیمت کالا در بازار گفت: با توجه به فررسین پایان سال و افزایش خرید های مردم، ضروری است برای اطمینان و آرامش مردم از قیمت کالا و خدمات در بازار، این بازرسی ها تشدید شود.

وی از اقشار مختلف مردم بخاطر همراهی با مسئولان در اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین و همچنین اطلاع رسانی از وضعیت بازار در راستای کنترل قیمت ها قدردانی کرد و گفت: مردم ایران اسلامی همیشه در کنار مسئولان هستند و مسئولان نظام اسلامی نیز تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به آنان انجام می دهند.

وی در ادامه از اعضای ستاد تنظیم بازار استان ، رسانه ها و بویژه صدا و سیما در جهت مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی وضعیت بازار و کنترل قیمت ها قدردانی کرد.

وی ادامه داد خوشبختانه هیچ مشکلی از بابت تامین کالاهای اساسی مردم در استان وجود ندارد و مردم از این نظر اطمینان خاطر داشته باشند.

در این جلسه همچنین در خصوص وضعیت ترخیص کالاها از گمرکات استان ، روند توزیع گاز مایع در استان ، ارتقای کیفیت نان تولیدی و همچنین نظارت بیشتر بر بازار میوه و تره بار بحث و تبادل نظر شد.