پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در جهان

پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در جهان
استاندار آذربایجان غربی در پیامی قهرمانی غرورآفرین تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابتهای جهانی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری  آذربایجان غربی؛ متن پیام محمد مهدی شهریاری به شرح زیر است؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش غرورآفرین جوانان برومند ایران اسلامی در رقابتهای والیبال قهرمانی جهان در کشور بحرین بار دیگر موجی از شادی و غرور را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد.

دستیابی به عنوان قهرمانی جهان که با تدبیر و همت والای بازیکنان و کادر فنی حاصل شده بحق برازنده جوانان رشید ایران اسلامی است که همواره برای به اهتزاز درآوردن پرچم سه رنگ کشورشان سر از پا نمی شناسند. تکرار لحظات غرورآفرینی که والیبال پس از آوردگاه لیگ ملتها در میدان قهرمانی جوانان جهان خلق نمود مهر تاییدی بر توانمندی،ایمان راسخ و سخت کوشی فرزندان این سرزمین است.

شادی این عنوان غرور آفرین برای مردم آذربایجان غربی آنگاه دوصد چندان می شود که پنج نفر از بازیکنان و دو نفر از اعضای کادر فنی تیم والیبال جوانان ایران از مهد عاشقان والیبال هستند. درخشش جوانان برومند آذربایجان غربی و شهر ارومیه دوشادوش سایر بازیکنان برای افتخار آفرینی و به اهتزاز آوردن پرچم مقدس ایران ستودنی و غرور انگیز است. ارومیه ثابت کرده علاوه بر اینکه تنفس والیبال ایران را تنظیم می کند، موجب شده تا جهان والیبال در مقابل این شایستگی ها سر تعظیم فرود آورد.

اینجانب این قهرمانی را به بازیکنان،کادر فنی و مسئولین ورزش کشور و نیز ملت ایران و مردم آذربایجان غربی بویژه مهد عاشقان والیبال تبریک گفته و برای جوانان رشید ایران تکرار این صحنه های به یاد ماندنی و تاریخ ساز را آرزومندم.

محمد مهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی