با حضور استاندار آذربایجان غربی:

آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 برگزار شد

آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 برگزار شد
آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 عصر روز شنبه به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد.

آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 عصر روز شنبه به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد.

شهریاری در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فرا رسیدن عید نوروز گفت: استان با همه امکانات و توان آماده پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی است.

وی افزود: شهرداران استان لازم است فضای شهرها را برای استقبال شایسته از مسافرین نوروزی فراهم کنند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه از اختصاص کمک های فنی و اعتباری به شهرداری های استان خبر داد و گفت: 240 میلیارد ریال در قالب کمک های فنی و اعتباری به شهرداری های استان اختصاص یافته است که بخشی از این اعتبار در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری هزینه خواهد شد.

در این جلسه همچنین، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان، مبلغ 41 میلیارد تومان را بعنوان بودجه پیشنهادی سازمان در سال 98 مطرح نمود که پس از بحث و تبادل نظر، مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

تهیه ساختار سازمانی برای سازمان همیاری شهرداری های استان و استفاده سازمان از تسهیلات در جهت سرمایه گذاری از دیگر مصوبات آخرین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان در سال 97 بود.