أَلسَّلٰامُ عَلَیکَ یٰا عَلی اِبنِ موسَی أَلرّضٰآ أَلمُرتَضٰی

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت میلاد امام رضا (ع)
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی، میلاد فرخنده فروغ مهرورزی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(علیه آلاف التحیه و الثنا) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، متن پیام محمدصادق معتمدیان بدین شرح است:

أَلسَّلٰامُ عَلَیکَ یٰا عَلی اِبنِ موسَی أَلرّضٰآ أَلمُرتَضٰی

حسرت واژه ساده‌ و کوچکی‌‌ است در وصف آن حسى که بعد هر زیارت، همراه خود می‌بریم. هر بار با دست خالی آمدیم و با یک بغل پُر از کرامت، بازگشتیم. رسم ادب هم که باشد باید مجالی باشد برای جبران این همه مِهر. این ایام دلمان مى خواهد خانه شما را آب و جارو کنیم؛ گرد غبار کفش زائران را بگیریم؛ عصا شویم برای گام‌های رنجور زائری و... اما حیف ، فرصت خدمت در صحن و سرای حرم شما میسور نشد. 

 به عنوان خادمی از خادمان آستان تان ؛ در آذربایجان غربى، سرزمین واله و شیدای بارگاهتان یا ضامن آهو، این کرامت شماست که ما را مبتلا کرده است زیر عَلَم جد غریب تان قد کشیدیم و همین قامت را باید پیش مردمانی خم کنیم که مِهر شما را بر دل دارند. خدمت شما که محدود به حریم حرمتان نمی‌شود؛ حُرمتش فراتر از نام و نشان‌های مرسوم است. کیلومترها دورتر از طلاییِ گنبدتان، می‌شود چراغی را به نیت شما در دور افتاده ترین نقطه ایران از ماکو گرفته تا تکاب روشن کرد، به دوستداران بارگاهتان با تلاشی شبانه روزی لبخندی هدیه داد و آبادانی را در پرتو عدالت شما معنا بخشید. امید که به همت عاشقان شمس الشموس، مردان بی ادعای سنگر خدمت بتوانیم گره گشای توسعه ای پایدار در سرزمینی پاک و عاشق امام رئوف باشیم.

میلاد فرخنده فروغ مهرورزی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(علیه آلاف التحیه و الثنا) را به شیفتگان آن مهر تابان خراسان در دیار 12 هزار شهید عاشورایى ؛ آذربایجان غربی که شیفته اهل بیت عصمت و طهارت ( علیهم السلام) هستند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

همه «خادم‌الرضاییم» ...