مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی:

افتتاح و کلنگ زنی 916 پروژه عمرانی اقتصادی به مناسبت دهه مبارک فجر

افتتاح و کلنگ زنی 916 پروژه عمرانی اقتصادی به مناسبت دهه مبارک فجر
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی از افتتاح و کلنگ زنی 916 پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: برای این پروژه ها 7 هزار و 381 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی رزازی در نشست خبری به مناسبت تشریح پروژه های افتتاحی دهه فجر ضمن تبریک این ایام فرخنده و گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و قدردانی از تلاش و اهتمام خبرنگاران استانی در پوشش اقدامات دولت، به جزئیات پروژه های افتتاحی پرداخت و گفت: در دهه فجر 849 پروژه با اعتبار 4 هزار 165 میلیارد تومان افتتاح و 67 پروژه نیز با اعتبار 3 هزار و 216 میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

وی سهم پروژه های افتتاحی عمرانی را 545 پروژه با 6 هزار و 129 میلیارد تومان دانست و افزود: در این ایام فرخنده 371 پروژه اقتصادی نیز با اعتبار یک هزار و 252 میلیارد تومان و اشتغال زایی 2 هزار و 728 نفر افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: از مجموع پروژه های عمرانی دهه فجر امسال 484 پروژه با اعتبار 3 هزار و 25 میلیارد تومان افتتاح و 61 پروژه نیز با اعتبار 3 هزار و 104 میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

رزازی تصریح کرد: از مجموع پروژه های اقتصادی نیز 365 پروژه با یک هزار و 140 میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی 6 پروژه نیز با 112 میلیارد تومان در این ایام آغاز خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت انعکاس شفاف و درست روند اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار آذربایجان غربی و دستور ایشان مبنی بر تشکیل دبیرخانه پیگیری مصوبات در استانداری و اطلاع رسانی دقیق و به موقع از روند اجرای این مصوبات به مردم و رسانه ها اظهار داشت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با جزئیات کامل و روند اجرای این مصوبات به صورت هفتگی از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری منتشر می شود.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی ضمن قدردانی از همراهی فعالین رسانه ای از روند اطلاع رسانی عملکرد دولت در استان،  گفت: اصحاب رسانه و فعالین این حوزه با پیگیری مداوم و اصولی از دستگاه های اجرایی می توانند در تسریع روند اجرای این مصوبات براساس زمان بندی اعلام شده، به روند شتاب بخشیدن به توسعه، پیشرفت و آبادانی استان کمک کنند.