معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

دولت تدبیر و امید از حضور بانوان در عرصه مدیریتی حمایت می‌کند

دولت تدبیر و امید از حضور بانوان در عرصه مدیریتی حمایت می‌کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حمایت‌های دولت یازدهم و دوازدهم از حضور بانوان در عرصه‌های مدیریتی، گفت: تاکنون ۱۲ نفر از بانوان استان در پست‌های مدیر کلی، بخشداری و معاونت فرماندار منصوب شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی عصر امروز چهاردهم بهمن‌ماه در نشست صمیمی با بانوان کارآفرین و فعال در عرصه فرهنگی-اجتماعی، ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، اظهار داشت: در حالی وارد دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی می‌شویم که با وجود سنگ‌اندازی‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی و حربه‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، ناامنی‌های داخلی و ایجاد مشکلات مختلف اقتصادی علیه کشورمان، با عنایت خداوند متعال و حمایت‌های مردم توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شده و ایران اسلامی مقتدرتر از همیشه به راه خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به تأثیر بانوان در پیروزی جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: امنیت و آرامش امروز مرهون تلاش و کوشش مادران و زنان آن زمان است به گونه‌ای که با از خودگذشتگی و حمایت و همراهی آنان دستاوردهایی چون عزت و استقلال نصیب ملت شده است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از مردم ایران اسلامی که در ۱۱ ماه گذشته همانند هشت سال دفاع مقدس در مقابل بیماری کرونا ایستادگی کردند و در کنار مسئولان و کادر پزشکی و درمان با این ویروس منحوس مقابله کردند نهایت قدردانی را داریم.

وی با اشاره به دوری از عادی‌انگاری این بیماری برای جلوگیری از برگشت به حالت قرمز کرونایی، یادآور شد: کاهش تلفات و مبتلایان به بیماری کووید۱۹ را مدیون همکاری مردم و کادر درمان هستیم.

مصطفوی با اشاره به توجه دولت به زنان، گفت: دولت تدبیر و امید تلاش کرده است تا از وجود زنان توانمند در عرصه‌های مدیریتی بیشتر از پیش بهره گیرد به‌طوری که تاکنون ۱۲ نفر از بانوان استان در پست‌های مدیر کلی، بخشداری و معاونت فرماندار منصوب شده‌اند.

وی با اشاره به تشکیل مجلس مشورتی زنان استان در سال گذشته، تصریح کرد: علی‌رغم شیوع بیماری کرونا ثمرات این مجلس در همه حال نمایان بوده و انتظار می‌رود مسئولان مجلس مشورتی زنان بیش‌ازپیش با قدرت به امورات خود برای رسیدن به اهداف ترسیم شده اهتمام بورزند.