رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی:

تبیین عملکرد دولت وظیفه همه دستگاه های اجرائی است/ برنامه های هفته دولت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود

تبیین عملکرد دولت وظیفه همه دستگاه های اجرائی است/ برنامه های هفته دولت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در دولت تدبیر و امید دستاوردهای شاخص توسعه ای در استان انجام گرفته است گفت: دستگاه های اجرائی موظف هستند تا از طریق شیوه های مختلف از جمله توجه به فضای مجازی و تولیدات رسانه ای نسبت به اطلاع رسانی این دستاوردها اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی روز سه شنبه در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت با اشاره به اینکه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از شاخص ترین دستاوردهای دولت مطرح است افزود: سرمایه گذاری بیش از ۱۲هزار میلیارد تومانی برای احیای دریاچه ارومیه در شرایطی که دولت با فشار تحریم ها و کمبود منابع مالی مواجه است، دستاوردی درخشان و ماندگار در تاریخ است.

وی ادامه داد: هفته دولت امسال به جهت شرایط کرونایی از ویژگی های خاصی برخوردار است و باید در برگزاری برنامه ها دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بصورت جدی لحاظ شود.

مصطفوی ادامه داد: دستگاه های اجرائی و فرمانداری ها به جهت تقارن هفته دولت و ماه محرم باید شئونات این ایام را بیش از پیش رعایت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه بر ضرورت تشکیل چهار کمیته عمرانی، اقتصادی، فرهنگی تبلیغی و هماهنگی امور شهرستانها به منظور انسجام بخشی در برگزاری برنامه های هفته دولت تاکید کرد و گفت: انتظار می رود مراکز صداوسیمای ارومیه و مهاباد و رسانه های مختلف نسبت به تولید برنامه های آگاهسازی و اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تقدیر از کارمندان نمونه را از جمله برنامه های پیشنهادی عنوان کرد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی در هفته دولت از کارمندانی که فعالیت های خوبی داشته اند قدردانی کنند.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا پیشنهادات خود را برای هر چه باشکوه برگزار کردن هفته دولت مطرح کردند.