معاون استاندار :

۱۵۰۰ میلیارد تومان با فروش اموال و املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی تأمین می‌شود

۱۵۰۰ میلیارد تومان با فروش اموال و املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی تأمین می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که ۱۵۰۰ میلیارد تومان با فروش اموال و املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان تأمین می‌شود، گفت: این رقم برای تکمیل پروژه‌ها و تأمین پاداش بازنشستگان هزینه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، آیدین رحمانی رضائیه هشتم مردادماه در جلسه فروش و مولد سازی اموال دولتی اظهار داشت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه و شرایط اقتصادی امروز این مهم یکی از روش‌های تأمین حقوق و مزایای کارمندان و پاداش بازنشستگان و تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

وی با اشاره به سخنان مقام عالی استان در طول جلسات گذشته در مورد ضرورت فروش اموال مازاد بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تمامی املاک و اموال مازاد را در سامانه سادا ثبت و اعلام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر شناسایی دقیق املاک دستگاه‌های اجرایی گفت: بازرسی‌های نامحسوس صورت خواهد گرفت و اگر کوتاهی صورت گیرد مطمئنا با دستگاه مربوطه برخورد خواهد شد.

وی با بیان این که در مدت زمان برنامه ریزی شده بایستی ۱۵۰۰ میلیارد تومان محقق شود یادآور شد: دستگاه‌های متولی انجام این مهم باید توان خود را در ارتباط با املاک و اموالی به کار گیرند که بیشتر ما را در رسیدن به این رقم یاری می کند.