پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته نیروی انتظامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، بر این امر تاکید کرد که نقش نیروی انتظامی به عنوان نهادی ولایتمدار و انقلابی در تامین نعمت فراگیر نظم و امنیت پایدار غیرقابل انکار است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در متن پیام محمدمهدی شهریاری آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که صفحات این کتاب درخشان به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلابی این مرز و بوم رقم خورده است. در این میان بخش بسیار بزرگی از این صفحات زرین مرهون تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان این مرز و بوم است که پای در راه حفظ نظم و ارزش‌های این انقلاب نهاده و در این مسیر لباس سبز خدمت و ایثار را در بر کردند.

بحمدالله نیروی انتظامی با اقتدار و صلابت در راستای اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران، انجام وظیفه نموده و در ایجاد فضایی توام با امنیت و آرامش، با مشارکت شهروندان در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت و همبستگی ملی و قانون گرایی، گام هایی بلند و اساسی برداشته است. نیروی خدوم انتظامی در دیگر بخش ها نیز حضوری موثر و تعیین کننده دارد که یکی از جلوه های پرفروغ آن را می توان در روند مقابله با بیماری کرونا مشاهده کرد. بدینوسیله از مجموعه تلاش ها و مساعی این نیروی پرتلاش در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا قدردانی می کنم.

 ضمن تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول و تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در استان آذربایجان غربی تبریک و تهنیت گفته و عزت همگان را از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم.

محمدمهدی شهریاری 
استاندار آذربایجان غربی