یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

بازدید استاندار آذربایجان غربی از سه واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه

بازدید استاندار آذربایجان غربی از سه واحد تولیدی  و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه های هفتگی یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها امروز از سه واحد تولیدی و صنعتی مارال صنعت، اروم تریلر و مجتمع صنایع غذایی اروم اسپوتا بازدید کرد .

حمد صادق معتمدیان با حضور در سه واحد  تولیدی استان شامل دو واحد تولیدی تریلر و تانکر و یک واحد تولیدی مواد غذایی بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.

یکی از این واحد های تولیدی کارخانه ای با ظرفیت تولید 3هزار عدد تریلر و تانکر برای یک هزار و 100 تن اشتغال زایی کرده بود.

دیگر واحد تولیدی با ظرفیت تولید 450 عدد تریلر و تانکر در سال توانسته محصولات خود را به کشورهای پاکستان، افغانستان، روسیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر کرده و ارز آوری مناسبی برای کشور داشته باشد.

استاندار آذربایجان غربی در این بازدیدها با تاکید بر حل مشکلات سرمایه در گردش این واحد ها بر لزوم توجه بیش از پیش مسئولان دستگاههای اجرایی متولی به این واحد ها تاکید کرد.

محمد صادق معتمدیان با اشاره به این که سازمان فنی و حرفه ای استان باید با این واحد های تولیدی در جهت تامین نیروی فنی آموزش دیده همکاری های لازم را انجام دهد افزود: بانک های عامل نیز باید نهایت همکاریها را با این واحد های تولیدی در جهت افزایش میزان تولید و اشتغال زایی در استان داشته باشند.

راه اندازی خط تولید لاستیک تریلر در استان با ظرفیت بیش از 60 هزار حلقه در سال یکی از توافقات صورت گرفته در این بازدیدها بود.