استاندار آذربایجان غربی:

دستگاه های اجرایی نتایج سفرهای شهرستانی را به اطلاع مردم برسانند / مصوبات سفرهای شهرستانی اجرایی می شوند

دستگاه های اجرایی نتایج سفرهای شهرستانی را به اطلاع مردم برسانند / مصوبات سفرهای شهرستانی اجرایی می شوند
استاندار آذربایجان غربی گفت: گزارش اجرای مصوبات سفرهای شهرستان به صورت مستمر اطلاع رسانی شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان امروز در جلسه بررسی روند اجرای مصوبات سفر شهرستانی به سردشت، با قدردانی از دستگاههایی که مصوبات مربوطه را اجرایی کرده اند، افزود: تمامی دستگاههای دولتی ملزم هستند مصوبات سفرهای شهرستانی را که نتیجه بررسی های کارشناسی و جلسات متعدد می باشد، اجرایی کنند.

وی با تاکید بر اینکه در سفرهای شهرستانی به مردم تعهد داده شده و اجرای مصوبات وظیفه دستگاه هاست، تصریح کرد: هیچ مصوبه ای حذف نخواهد شد و دلایل عدم اجرای برخی از مصوبات شهرستانی باید شناسایی و رفع شود.

استاندار آذربایجان غربی پیگیری جدی برای جذب اعتبارات ملی و اجرای برخی از مصوبات را نیز ضروری دانسته و افزود: اعتبارات ویژه برای اجرای مصوبات شهرستانی کنار گذاشته شده تا مشکلی در روند اجرای مصوبات مشاهده نشود.

معتمدیان همچنین با اعلام اینکه دستگاهها اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی را تسریع کنند، خاطرنشان کرد: تعامل و تلاش دستگاهها جهت پیگیری ملی جذب کامل اعتبارات سال 1400 تا پایان شهریور ماه، بسیار ضروری است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نتایج سفرهای شهرستانی به اطلاع مردم برسد، افزود: گزارش اجرای مصوبات سفرهای شهرستان به صورت مستمر اطلاع رسانی شود و مردم باید در روند اجرای مصوبات قرار گیرند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از تهیه سند جامع برای بازارچه کیله سردشت خبر داده و گفت: رایزنی ها با کشورهای همسایه برای گسترش تجارت مرزی انجام شده و تدابیر لازم برای توسعه بازارچه ها و پایانه ها در مرزهای استان و شهرستان سردشت برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم منطقه اندیشیده شده است.