گزارش سفر معاونین استاندار آذربایجان غربی به شهرستان خوی + تصاویر

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، گزارش سفر معاونین استاندار آذربایجان غربی به شهرستان خوی به شرح ذیل است:

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى؛ 

دیدار ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان‌غربی با کارکنان حوزه وزارت کشور در شهرستان خوی 

ذوالفقاری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی به عنوان نماینده ویژه محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی با کارکنان فرمانداری شهرستان خوی و بخشداریهای تابعه دیدار و در نشست صمیمی، مطالبات همکاران و مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد .

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى؛ 

بازدید رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی از طرح های عمرانی شهرستان خوی

رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی به عنوان نماینده استاندار به صورت میدانی از طرح های عمرانی این شهرستان از جمله از مرکز جامع سلامت ایوغلی، سایت پسماند، کمربندی سردار شهید سلیمانی، ورزشگاه 5000 نفری، پل مهلذان، خوابگاه دانشجویی دخترانه مهدیه، مساکن دادگستری و دانشکده فنی دخترانه مهدیه بازدید کرد. 

همچین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه ای به صورت ویژه، آخرین وضعیت اجرایی محور قطور - رازی را بررسی کرد.

یاسر رهبردین در این سفر در جلسه با دهیاران شهرستان خوی ضمن بررسی مسائل و مشکلات دهیاران این شهرستان بر نظارت و تسریع در روند اجرای طرح های عمرانی در مناطق روستایی این شهرستان تاکید کرد.

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى؛ 

بازدید صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی از طرح های اقتصادی شهرستان خوی

 صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی به عنوان نماینده ویژه محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی ضمن بازدید میدانی از واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان خوی از جمله واحد تولیدی شهدانه خوی ، آذرآرپا سو ، واحد تولید کلسیم فسفات، کارخانه اورین خوی و واحد تولید مبل ایپک یولی از زیر ساخت های شهرک صنعتی این شهرستان نیز بازدید کرد.

 تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با محوریت رسیدگی به مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان خوی و بررسی حدود 60 مورد از مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان از جمله برنامه صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی در سفر به شهرستان خوی بود.

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى؛ 

دیدار چهره به چهره با مردم توسط مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری در راستاى محرومیت زدایی به عنوان نماینده استاندار

در این دیدار تعدادی از شهروندان خویی مسائل و مشکلات خود را مطرح و مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی در حضور مدیران کل بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی دستورات لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد. 

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى؛ برپایی میزهای ارتباطات مردمی  

همزمان با دوازدهمین سفر شهرستانى استاندار آذربایجان غربى با حضور معاونین استاندار، مدیران کل ستادی و دستگاههای اجرایی استان، میزهای ارتباط مردمی در محل مصلی شهر خوی برپا و اقشار مختلف مردم این شهرستان بدون واسطه مسائل و مشکلات خود را با مدیران استانی مطرح کردند.

تشکیل میزهای ارتباط مردمی از جمله ابتکارات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی است که مردم بتوانند بدون واسطه، مستقیم با مدیران ارتباط داشته باشند.