یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛

بازدید محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی از شرکت پتروشیمی ارومیه

بازدید محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی از شرکت پتروشیمی ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در ادامه یکشنبه های تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها به صورت مداوم در روزهای یکشنبه هر هفته برگزار می شود از بخشهای مختلف شرکت پتروشیمی ارومیه بازدید کرد.

محمدصادق معتمدیان در حاشیه بازدید از مجتمع پتروشیمی ارومیه با بیان اینکه با جذب سرمایه‌گذاری روند راه‌اندازی پارک ملامین ارومیه باید سرعت گیرد اظهار داشت: ضروری است با توجه به اهمیت شرکت پتروشیمی ارومیه در ایجاد اشتغال و تولید محصولات مورد نیاز واحدهای پایین دست در حوزه پتروشیمی، مشکلات این واحد تولیدی در اسرع وقت بررسی و احصاء شده و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای حل این مشکلات مساعدت و توجه ویژه ای داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه توجه به رونق تولید و رفع مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی را از جمله اولویت های استان عنوان کر و افزود: برنامه های یکشنبه تولید و بازدید مداوم از واحد های تولیدی و صنعتی و بررسی مسائل و مشکلات این واحد ها نیز در همین راستا صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ارومیه نیز در این بازدید گفت: این مجتمع در 110 هکتار فعال بوده و محصولات آن واحدهای فرآیندی تولید کریستال ملامین با ظرفیت تولید سالانه 136 هزار تن، سولفات آمونیوم 50 هزار تن، اسید سولفوریک 60 هزار تن، سولفات پتاسیم 40 هزار تن و همچنین اسید کلریدریک است.

پژمان اسدی بیان کرد: مشکل صادرات برخی از محصولات تولیدی، این واحد صنعتی را با مشکل روبرو کرده است و امید می‌رود با حمایت مسئولان این مشکل حل شود.