مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار : خوی مقصد دوازدهمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار : خوی مقصد دوازدهمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی گفت :استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین سفر شهرستانی خود، روزهای سه شنبه و چهارشنبه (17 و 18 خرداد 1401) میهمان مردم شهرستان خوی خواهد بود.

 

 علی رزازی با تشریح برنامه های استاندار آذربایجان‌غربی در سفر به شهرستان خوی اظهار داشت : محمدصادق معتمدیان در این سفر ضمن دیدار با مردم بخش ها، شهرها و روستاهای شهرستان خوی، در راستای بررسی میدانی مشکلات از واحدهای تولیدی و زیرساخت های شهرک های صنعتی این شهرستان نیز بازدید خواهد کرد.

 

وی گفت: نشست با منتخبین اقشار مختلف مردم، فعالان اقتصادی، تجار و بازرگانان، خانواده شهدا و بازدید از آخرین وضعیت پایانه مرزی رازی از دیگر برنامه های سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان خوی خواهد بود.

 

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار ادامه داد: معاونین استاندار آذربایجان غربی و مدیران استانی و ستادی استانداری نیز در این سفر برنامه هایی چون بازدید از زیرساخت های حمل و نقلی، بازدید و بررسی وضعیت پروژه ها و واحدهای مشکل دار، نشست با دهیاران، برگزاری میز ارتباطات مردمی در محل مصلای امام خمینی (ره) خوی، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را در دستور کار سفر خود به این شهرستان قرار خواهند داد.

 

رزازی با اشاره به اینکه سامانه ارتباطات مردمی 111 نیز در این دو روز پذیرای مسائل و مشکلات مردم است افزود: برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی توسعه استان با محوریت شهرستان خوی به ریاست استاندار آذربایجان غربی، پایان بخش این سفر دو روزه خواهد بود.