همزمان با سومین روز از دهه فجر انجام گرفت؛

مشکلات ۲۰ فعال اقتصادی آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت/ اهتمام جدی برای رفع موانع تولید، بهبود فضای کسب و کار و کمک به رونق تولید

مشکلات ۲۰ فعال اقتصادی آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت/ اهتمام جدی برای رفع موانع تولید، بهبود فضای کسب و کار و کمک به رونق تولید
در سومین روز از دهه فجر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در نشستی که بیش از ۵ ساعت بطول انجامید ضمن بررسی مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی دستورات لازم جهت حل آنها را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ بهنام شهدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برگزاری نشست بررسی مشکلات فعالین اقتصادی متفاوت از جلسات کارگروه رفع موانع تولید برگزار شد گفت: به میمنت دهه مبارک فجر و نیز در راستای اهداف تعریف شده برای رونق تولید، نشست ویژه بررسی مشکلات فعالین اقتصادی برگزار شد.

وی افزود: مدیریت استان مجدانه درپی حل مشکلات فعالین اقتصادی است و در این راستا بازدید از واحدهای تولیدی، برگزاری کمیته های تخصصی و کارگروه رفع موانع در دستور کار قرار دارد.

شهدی با بیان اینکه از ابتدای امسال علاوه بر اینکه نزدیک به ۵۰ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد به چرخه فعالیت برگشته اند گفت: امروز نیز مشکلات بانکی، مالیاتی و خدمات زیربنایی ۲۰ نفر از فعالین اقتصادی با حضور مدیران اقتصادی مربوطه بررسی و راهکارهای لازم جهت حل آنها ارائه شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی عمده مشکلات مورد بررسی در نشست ویژه امروز را، دریافت تسهیلات بانکی، استمهال بدهی، مالیات، جلوگیری از ارجاع، خدمات آب، برق و گاز و شهرک های صنعتی عنوان کرد و گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده دولت در جهت رونق تولید، امیدواریم تا پایان سال شاهد اتفاقات خوب اقتصادی در جهت بهبود  اشتغال در استان باشیم.