با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی 2 طرح زیربنایی در سلماس افتتاح شد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و استاندار آذربایجان غربی  2 طرح زیربنایی در سلماس افتتاح شد
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان غربی فاز اول طرح پیاده راه شهید سوره ای و اورژانس اجتماعی سلماس افتتاح شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاز نخست طرح پیاده گذر شهید سوره ای را با ٢میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال هزینه افتتاح کرد و در جمع مردم این شهرستان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت خیل عظیم مردمی مصداق خیر جمعی است.

محمد شریعتمداری با تاکید بر اینکه امروزه مردم باید بیش از گذشته هوای همدیگر را داشته باشند و به محرومان رسیدگی کنند، اضافه کرد: انقلاب اسلامی عامل سربلندی و سرافرازی ایران است و استقلال، آزادی و پیشرفت کشور را مرهون این انقلاب هستیم.

وی همچنین پایگاه خدمات اروژانس اجتماعی سلماس را با ٨٠٠ میلیون ریال هزینه مورد بهره برداری قرار داد؛ با افتتاح این پایگاه مردم سلماس می توانند از طریق تماس با شماره 123 واحد سیار اورژانس اجتماعی و مرکز مداخله در بحران، مشکلات خود را برای دریافت خدمات مشاوره ای با روانشناسان و مددکاران این مرکز در میان بگذارند.

همچننین با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه نیز به بهره برداری رسید.