افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی در شهرستان بوکان با حضور معاون اقتصادی استاندار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در سفر به شهرستان بوکان، در برنامه های دهه فجر این شهرستان شرکت کرد.

نواختن زنگ انقلاب

مراسم نواختن زنگ انقلاب همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در بوکان برگزار شد.

کلنگ زنی موزه شهرستان بوکان

معاون اقتصادی استاندار در ادامه برنامه های سفر خود به شهرستان بوکان، پروژه احداث موزه بوکان را کلنگ زنی کرد.

این موزه در زمینی به مساحت ۱۶۴۷ متر مربع و با ابعاد ۵۰×۳۳ و با زیر بنای ۱۳۵۵ متر مربع در ۳ طبقه با برآورد اولیه ۴۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

افتتاح سالن ورزشی و کلنگ زنی سالن ورزشی امیرآباد

همچنین با حضور حسینی، یک باب سالن ورزشی در بوکان افتتاح و سالن ورزشی سقف کوتاه امیر آباد نیز کلنگ زنی شد.

سالن ورزشی امیر آباد در زمینی به مساحت ۱۰۰ متر مربع و زیر بنای ۷۴۵ متر مربع با ابعاد ۳۰×۱۷/۵ و قسمت اداری با زیر بنای ۱۲۰ متر مربع از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی به میزان ۸۱۷۰ میلیون ریال افتتاح شد.

سالن ورزشی سقف کوتاه امیر آباد نیز با ابعاد ۲۴×۱۷ با احتساب قسمت اداری، دارای ۶۵۰ متر مربع زیربنا با اعتبار حدود ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

دیدار با خانواده شهید اسماعیل شجاعی نخستین شهید مدافع حرم اهل سنت

معاون استاندار در ادامه با حضور در منزل شهیدوالامقام "اسماعیل شجاعی" نخستین شهید مدافع حرم اهل سنت، ضمن نثار فاتحه به روح بلند این شهید، با خانواده معظم ایشان نیز دیدار و گفت و گو کرد.

کلنگ زنی مرکز آموزش عالی سلامت بوکان

مرکز آموزش عالی سلامت بوکان نیز همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی کلنگ زنی شد.

این مرکز در زمینی به مساحت ۳ هکتار که توسط اداره راه و شهرسازی از اراضی منابع ملی تامین شده با زیر بنای ۱۵۰۰۰ متر مربع توسط خیرین سلامت احداث خواهد شد.

برآورد اجرای پروژه در فاز اول ۱۵ میلیارد تومان است و ظرفیت پذیرش ۲۰۰ نفر دانشجو را دارد.

افتتاح گازرسانی به ۷ روستای محور ملالر

پروژه گازرسانی به ۷ روستای محور ملالر شامل، علی کند، اسپوغه، عبدالله تپه سی، لگز، قازانسر و شیخ علی شهرستان بوکان نیز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

برای اجرای این پروژه 32 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و با بهره برداری از آن، تعداد کل روستاهای شهرستان برخوردار از گاز به ۵۷ روستا افزایش پیدا کرد.