در جریان دیدار و دلجوئی از پزشک آسیب دیده پیرانشهری عنوان شد؛

استاندار آذربایجان غربی: ایثار پزشکان در مقابله با کرونا یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است/ دستگاه قضا و نهادهای مسئول با هرگونه تعرض به جامعه پزشکی برخورد می کنند

استاندار آذربایجان غربی: ایثار پزشکان در مقابله با کرونا یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است/ دستگاه قضا و نهادهای مسئول با هرگونه تعرض به جامعه پزشکی برخورد می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش مهم جامعه پزشکی در راه مقابله با کرونا گفت: ایثار پزشکان در این مسیر سخت یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امروز جمعه به همراه نمایندگان سازمان نظام پزشکی کشور در جریان عیادت و دلجوئی از پزشک متخصص بیهوشی بیمارستان پیرانشهر که چند روز قبل مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با اظهار تاسف از حادثه رخ داده تصریح کرد: اتفاقات تلخ و ناگوار این چنینی در روزهایی که همه درگیر مبارزه با ویروسی ناشناخته هستند بیش از پیش دردناک و غیرقابل قبول است.

وی گفت: از همان لحظات اولیه ای که این حادثه تلخ رخ داد، به همراه نهادهای نظامی، اطلاعاتی و دادستانی پیگیر بودیم و با همکاری های صورت گرفته افرادی که مرتکب این عمل ناجوانمردانه شده بودند دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند.

شهریاری با اشاره به اینکه مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا فعالیت دارند و همه مردم ایران قدردان این تلاشها هستند ادامه داد: امروز بیش از هر زمان دیگری به تدبیر و همراهی جمعی برای عبور از بحران کرونا احتیاج داریم.

استاندار آذربایجان غربی با آرزوی صحت و سلامتی برای دکتر ابوترابی ابراز امیدواری نمود تا با برخورد قاطع دستگاه قضائی با مرتکبین این حادثه تلخ، دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

علی تاجرنیا مشاور عالی رئیس کل و معاون مدیریت و توسعه منابع سازمان نظام پزشکی کشور نیز در این دیدار از پیگیری و حمایت های استاندار آذربایجان غربی از جامعه پزشکی و دکتر ابوترابی قدردانی کرد.