سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: پژوهش سنگ بنای توسعه است

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: پژوهش سنگ بنای توسعه است
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: پژوهش سنگ بنای توسعه است

مصطفوی در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر آموزش و پرورش استان در ارومیه ، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین شاخص های توسعه، پژوهش و فناوری است گفت: پژوهش سنگ بنای توسعه است و دولت ها در مسیر توسعه باید نگاه ویژه ای به امر پژوهش و فنا وری داشته باشند.

وی ادامه داد: دستیابی به توسعه بدون بهره گیری از دستاوردهای پژوهشی میسر نیست.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، افزود: از گذشته تا کنون جوامع بشری با استفاده از دستاوردهای پژوهشی به پیشرفت های مهم و اساسی دست یافته اند و امروز نیز نیاز بشر به دانش ، پژوهش و فناوری افزایش یافته است.

وی گفت: با وجود اینکه امروزه شاهد پیشرفت علم و تکنولوژی در جهان هستیم ولی باز هم نیازهای بشری در حوزه های مختلف بیشتر شده و این مسئله توجه بیش از پیش به پژوهش و فناوری را به دنبال دارد.

مصطفوی در ادامه بر توجه ویژه به امر پژوهش در آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و افزود: در میان دانش آموزان سوالات بی جواب بسیاری وجود دارد و معلمان می توانند با پژوهش به این سوالات پاسخ دهند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از دریافت جایزه ویژه پژوهش توسط استاندار آذربایجان غربی در روزهای اخیر، خبر داد و گفت: این جایزه توسط معاون اول رییس جمهور به پاس خدمات پژوهشی در استان و حمایت های استانداری از امر پژوهش به استاندار آذربایجان غربی اهدا شد.

در ادامه این مراسم از معلمان و دانش آموزان برتر استان در حوزه فعالیت های پژوهشی تقدیر شد.