معاون استاندار آذربایجان غربی: اردوهای راهیان نور فرصت بی نظیر، برای آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است

معاون استاندار آذربایجان غربی: اردوهای راهیان نور فرصت بی نظیر، برای آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: اردوهای راهیان نور فرصت بی نظیری برای آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، مصطفوی در جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور (جنوب کشور) استان ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، گفت: رزمندگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با ایثارگری و نثار خون خود اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمنان بی افتد.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور و تشریح اهمیت این اردوها، ادامه داد: برگزاری اردوهای راهیان نور برای اقشار مختلف مردم بویژه جوان و نوجوانان موجب انتقال ارزشهای دوران دفاع مقدس به نسل جدید خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، ادامه داد: حضور جوانان و نوجوانان در مناطق عملیاتی در قالب کاروان های راهیان نور موجب آشنایی بیشتر این نسل با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس می شود و جوانان کشور از نزدیک می بینند که رزمندگان ایران اسلامی با کمترین امکانات چگونه با اقتدار در برابر استکبار جهانی ایستادند.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی استان نیزخواست علیرغم تمامی محدودیت های مالی و اعتباری، تمامی توان خود را برای برگزاری شایسته اردوهای راهیان نور بکار گیرند.