معاون استاندار آذربایجان غربی:

تولیدکنندگان در خط مقدم تحقق جهش تولید قرار دارند/ تسهیل و رفع موانع تولید بستر سرمایه گذاری، رونق و جهش تولید را فراهم می سازد

تولیدکنندگان در خط مقدم تحقق جهش تولید قرار دارند/ تسهیل و رفع موانع تولید بستر سرمایه گذاری، رونق و جهش تولید را فراهم می سازد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تولید کنندگان در خط مقدم تحقق جهش تولید قرار دارند گفت: اگر به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران اقتصادی اهمیت بدهیم، تسهیلات برای آن‌ها فراهم کنیم، محیط کسب‌وکار را برای آن‌ها بهبود بخشیم و فرهنگ تولید و سرمایه گذاری را در جهت سرمایه‌داری تولیدی تقویت و حمایت کنیم، ما می‌توانیم فضای مناسب برای جهش تولید را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ بهنام شهدی امروز سه شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه کرونا بسیاری از معادلات اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده است گفت: برای دستیابی به تولیدی پایدار و ارزآور که اشتغالی مطمئن را درپی دارد، تنها راه موجود حمایت از تولید گران و فراهم سازی بستر سرمایه گذاری است.

وی افزود: شاخص های مثبت اقتصادی که استان سال گذشته به دست آورده در زمینه محیط کسب و کار، رشد سرمایه گذاری، رشد صادرات، احیای واحدهای راکد و کاهش نرخ بیکاری در سه فصل پشتوانه خوبی برای تحقق جهش تولید در سالجاری است.

شهدی ادامه داد: برای حمایت از تولید علاوه بر تداوم رویکردهای مثبت سال گذشته، کمک به پرداخت تسهیلات و سرمایه لازم برای تولید، بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع سرمایه گذاری را با جدیت پیگیر هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با قدردانی از تولید کنندگان در شرایط سخت کرونایی افزود: دولت تسهیلات ویژه ای را برای حمایت از واحدهای آسیب دیده از کرونا درنظر گرفته که به زودی ساز و کار پرداخت آن مشخص می شود.

در این جلسه مسائل و مشکلات برخی واحدهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.