استاندار آذربایجان غربی:

۱۰ پروژه شاخص استان در سفر رئیس جمهور به بهره برداری می رسد

۱۰ پروژه شاخص استان در سفر رئیس جمهور به بهره برداری می رسد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۱۰ پروژه شاخص استان آماده افتتاح و بهره برداری است گفت: این پروژه ها که نقشی اساسی در بهبود شاخص های توسعه ای دارد با حضور رئیس جمهور به بهره داری می رسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری در حاشیه افتتاح فاز نخست انبار نفت جدید ارومیه با اشاره به نقش این انبار در تحقق اهداف پدافند غیر عامل، افزایش ذخیره سازی سوخت و هاب اصلی صادرات سوخت به کشورهای همسایه تصریح کرد: صرف اعتبار ۴۶۰ میلیارد تومانی برای این پروژه مهم بیانگر اهتمام دولت برای توسعه استان است.

وی گفت: پروژه های مهمی چون بیمارستان جامع زنان ارومیه، بیمارستان آیت اله خوئی، بیمارستان تکاب، سد چپرآباد اشنویه، مساکن مهر، توسعه زیرساخت های حمل و نقلی، پایانه مسافری سرو، پتروشیمی میاندوآب، پروژه های احیای دریاچه ارومیه و تالار مرکزی ارومیه در سفر رئیس جمهور پس از پایان بحران کرونا به بهره برداری می رسد.

شهریاری با تاکید بر اینکه بهبود شاخص های توسعه ای و تداوم چشم اندازهای مثبت اقتصادی دو راهبرد اصلی استان در سال جهش تولید محسوب می شود گفت: برای تحقق کامل این دو هدف تسهیل و رفع موانع تولید و حمایت از اشتغال را در دستور کار داریم.