معاون استاندار:

افتتاح و کلنگ زنی ۶۲۴ پروژه در هفته دولت در آذربایجان غربی

افتتاح و کلنگ زنی ۶۲۴ پروژه در هفته دولت در آذربایجان غربی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه برای این تعداد پروژه در هفته دولت بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما در جریان سفر به شهرستان سلماس با بیان این که ۶۲۴ پروژه در بخش‌های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، ورزشی و بهداشتی در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود، گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه برای این تعداد پروژه در هفته دولت بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود. 

موی صطفوی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و با اشاره خدمات دولت گفت: این ایام فرصت مناسبی است مسئولین گزارش کار و عملکرد خودشان را ارایه بدهند. 

وی با اشاره به شکست مفتضحانه آمریکا در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت عنوان کرد: استکبار جهانی در روزهای گذشته سعی بر این داشت که قطعنامه تحریم تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی تمدید بکند که خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی دیپلماسی نظام جمهوری اسلامی ایران این قطعنامه بار دیگر شکست خود و‌ در واقع آمریکا مأیوسانه عقب نشینی کرد. این امر نشانگر این است که علیرغم محدودیت ها و مشکلات اقتصادی مردم عزیزمان همچون سال‌های اول انقلاب در جهت حمایت و کمک به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان ایستادگی و حمایت کرده و خواهند کرد.