پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته ازدواج

پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته ازدواج
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته ازدواج پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

ازدواج و تشکیل خانواده یکی از شاخه های اصلی سبک زندگی اسلامی است که از نظر قرآن و پیشوایان معصوم (ع) امری مقدس بشمار می رود. هیچ عاملی به اندازه تشکیل خانواده و تحکیم بنیان آن در استحکام نظام جامعه نقش ندارد و جامعه ای که متاثر از الگوهای والای اخلاقی و انسانی در تشکیل خانواده و تربیت و پرورش فرزندان باشد، بی گمان به سعادت نائل خواهد آمد.

سالروز پیوند آسمانی امیر مومنان و بزرگ ‌مرد پارسایی و تقوا، حضرت علی (ع) و اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی کامل و راهنمایی بی بدیل برای جوانان در تشکیل خانواده ای سعادتمند بر اساس انتخابی آگاهانه و ازدواجی سالم و ساده است و جوانان ما می توانند با تکیه بر این معیار غنی؛ گزینشی صحیح و منطقی را در مورد شریک زندگی خود اعمال کنند تا خانواده ای خوشبخت و موفق را تشکیل دهند.

اینجانب هفته ازدواج را به مردم شریف آذربایجان غربی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همگی برای نهادینه کردن ازدواج آسان و موفقیت آمیز سرشار از عشق و محبتِ جوانان، ازدواج آسان و ساده زیستی آن بزرگواران معصوم را الگو و سرلوحه خود قرار داده و متولیان امر نیز نسبت به فراهم سازی ازدواج آسان جوانان اهتمامی جدی داشته باشند.

محمدصادق معتمدیان 

استاندار آذربایجان غربی