پیام قدردانی استاندار آذربایجان غربی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

پیام قدردانی استاندار آذربایجان غربی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمائی روز قدس، این مشارکت را زمینه ساز پیروزی ملت فلسطین و ناکامی رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهدافش دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ متن پیام محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و انقلابی استان آذربایجان غربی همچو همیشه حضوری پرشور و گسترده در آخرین جمعه ماه پر خیر و برکت رمضان و در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.

در سراسر آذربایجان غربی و همگام با سایر آزادی خواهان و عدالت طلبان در جهان و میهن اسلامی، برای دادخواهی از مظلومان فلسطینی و تاکید بر آرمان های بلند امام راحل (ره) مبنی بر آزادی بیت المقدس قبله اول مسلمانان جهان و سرزمین پیامبران بزرگ الهی به خیابان ها آمدند. حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده احساس مسئولیت تاریخی، انسانی و دینی مردم بزرگ و تمدن ساز ایران است؛ مردم آذربایجان غربی نیز با حضور مومنانه و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس هم صدا با همه پیروان ادیان الهی، پیام آزادگی، ایستادگی و بلند همتی مردم ایران را به سراسر دنیا مخابره نمودند.

به طور قطع تاثیرات منطقه ای و جهانی این خروش عظیم انسانی که با نفس معنوی امام خمینی (ره) و هدایت های مقام معظم رهبری شکل گرفته و تداوم یافته است بی شک رژیم جنایتکار صهیونیستی را در دسترسی به اهدافش ناکام خواهد گذاشت و راه را برای آزادی قدس شریف هموار خواهد نمود.

اینجانب ضمن قدردانی از حضور آگاهانه مردم شهید پرور آذربایجان غربی در این راهپیمائی عظیم، امیدوارم هر چه زودتر شاهد آزادی فلسطین از چنگال اسرائیل غاصب باشیم.