پیام معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی به مناسبت 14 مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان

پیام معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی به مناسبت 14 مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان، این قشر از جامعه را پشتوانه ای ارزنده برای استحکام بنیان های اقتصادی و اداری دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ در متن پیام کاظم خبازی آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم


در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان تأثیرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این میان آنچه که بیش از همه در توصیه های قرآنی و سخنان گهر بار بزرگان سفارش شده رعایت تکریم و حفظ حرمت  خردمندان، بعنوان بزرگان خانواده و اجتماع بوده است.

بازنشستگی، افتخاری است به گذشته‌های پرتلاش که حاصل آن گنجینه‌ای از تجربیات گران‌بها و اندوخته‌های منحصر به فرد برای هر یک از بازنشستگان می باشد و فرصتی ویژه برای راهنما بودن در میان جوانترها و شاغلان است.

احترام و تکریم بازنشستگان ، رسالت تمامی افراد جامعه، نهادها و سازمان‌ها است؛ عزیزانی که درکمال سختکوشی و صداقت ، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به کشور گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده‌اند. 

با قدردانی و آرزوی سربلندی و سعادت روز افزون برای بازنشستگان گرامی که همواره پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام بنیان‌های اقتصادی، صنعتی و نظام اداری کشور به شمار می‌روند، روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به خانواده بزرگ بازنشستگان استان آذربایجان غربی تبریک می گویم و از درگاه خداوند متعا‌ل موفقیت و سلامت تمام عزیزان را مسئلت دارم. امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده این عزیزان بهره مند باشد.

کاظم خبازی 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی