استاندار آذربایجان غربی:

مشارکت عمومی در مقابله با کرونا ستودنی است/ ایثار و مسئولیت پذیری اجتماعی مردم و خیرین در تاریخ ماندگار خواهد ماند

مشارکت عمومی در مقابله با کرونا ستودنی است/ ایثار و مسئولیت پذیری اجتماعی مردم و خیرین در تاریخ ماندگار خواهد ماند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فراگیری مسئولیت پذیری اجتماعی در جامعه از زمان شیوع کرونا در استان گفت: مشارکت عمومی در مقابله با کرونا از طریق فعالیتهای خیریه،جهادی و مروم نهاد ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امروز جمعه هشتم فروردین در حاشیه افتتاح بیمارستان خیریه موقت ۷۴ تختخوابی شهرستان مهاباد برای درمان بیماران کرونایی، با قدردانی از مشارکت خیرین در امداد رسانی به حوزه درمان و خلق صحنه های بی نظیر ایثار و همدلی تصریح کرد: این رفتار ارزنده اجتماعی که برگرفته از آموزه های والای اسلامی و انسانی است بخوبی در آذربایجان غربی جلوه گر شده است.

وی افزود: اگر چه در اوایل شیوع ویروس کرونا زیرساخت های لازم به طور کامل فراهم نبود اما امروز به مدد مردم و دست اندرکاران شرایط مقابله و درمان کرونا روبه بهبود است.

شهریاری با اشاره به اینکه مسئولیت پذیری اجتماعی شکل گرفته توسط خیرین، گروه های جهادی، سازمان های مردم نهاد و رسانه ها در تاریخ این سرزمین به یادگار خواهد ماند افزود: امیدواریم با اهتمام شکل گرفته و تاکید بر ضرورت در خانه ماندن هر چه زودتر بر این بیماری فائق آییم.

گفتنی است بیمارستان خیریه ۷۴ تختخوابی موقت مهاباد با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال توسط خیرین جهت درمان بیماران کرونایی راه اندازی شده است.