برگزاری چهارمین جلسه دبیران دفاتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

برگزاری چهارمین جلسه دبیران دفاتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
چهارمین جلسه دبیران دفاتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی  در راستای نهادینه کردن فرهنگ گفتگوی سیاسی و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، چهارمین جلسه دبیران دفاتر فرعی احزاب و تشکل های سیاسی دارای تائیدیه و مجوز فعالیت در شهرستان های استان با هدف نهادینه کردن فرهنگ گفتگوی سیاسی و با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی، مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیران احزاب و تشکل های سیاسی استان برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه با اشاره به شروع عملیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 10 آذر ماه با ثبت نام داوطلبین، شعار این دوره از ستاد انتخابات کشور را " انتخابات 98- گام دوم انقلاب، قانونمندی، بی طرفی و انسجام ملی" اعلام کرد و گفت:  عمل به مر قانون، رعایت اصل بی طرفی ناظرین و مجریان انتخابات، امانت داری از آرای مردم و جلب اعتماد مردم از راهکارهای حضور حداکثری مردم در صحنه انتخاباتی کرد.
مصطفوی افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، موجبات مشروعیت نظام، عقب نشینی دشمنان و انتخاب بهترین ها می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود  به بحث مدیریت و هدفمندی مصرف سوخت و اجرای طرح آن اشاره نمود و آن را تصمیم جمعی نظام برشمرد که با حمایت مقام معظم رهبری از اجرای این طرح، همگان موظف به تبعیت و حمایت از اجرای مطلوب آن می باشد.


مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری نیز در این جلسه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 12 نشست با فعالین احزاب و تشکل های سیاسی در استانداری و فرمانداری های استان برگزار شده است؛ گفت: حضور ، نقش و فعالیت احزاب در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات علی الخصوص در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی حائز اهمیت است.

اردبیلی در ادامه ضمن اعلام اسامی جبهه های سیاسی و نحوه فعالیت آنان در ایام انتخابات، اظهار داشت: در حال حاضر  تعداد تشکل های سیاسی استان را 55 دفتر شهرستانی و 5 شعبه استانی است که از این تعداد 46 تشکل فعال یا نیمه فعال و مابقی راکد می باشند.

در ادامه نشست تعدادی از دبیران احزاب و تشکل های سیاسی استان به طرح دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.