فتاح: برای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی داشته باشیم

فتاح: برای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی داشته باشیم
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: بنیاد مستضعفان پیگیر تسریع در تامین مسکن برای محرومان و خانواده های دارای دو معلول است.

پرویز فتاح در نشست مشترک با استاندار آذربایجان غربی و مدیران استانی با تاکید بر اینکه ما باید درخصوص وضعیت کنونی کشور احساس مسئولیت کنیم، افزود: شرایط کنونی کشور نتیجه عملکرد تمامی مدیران تا به امروز بوده و همه باید برای اصلاح و رفع مشکلات مردم تلاش جهادی داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مردم در کنار قدردانی از مسئولان، از وجود برخی مشکلات اساسی گلایه دارند، خاطرنشان کرد: از همت و پیگیری آقای معتمدیان برای رفع مشکلات استان قدردانی می کنم و امیدوارم با توجه به تلاش ایشان، فضا برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فراهم شود.

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین با اعلام اینکه این بنیاد هیچ طرحی را نیمه تمام رها نکرده و متعهد به اتمام تعهدات خود است، افزود: بنیاد مستضعفان در راستای اجرا و تکمیل برخی طرح ها و خدمات در یک بازه زمانی مشخص در مناطقی چون چالدران، سردشت و تکاب حضور یافته و این پروژه ها در زمان تعیین شده تحویل داده خواهد شد.

فتاح، تامین مسکن برای محرومین و خانواده های دارای دو معلول را نیز یکی از سیاست های بنیاد مستضعفان معرفی کرده و یادآور شد: بنیاد مستضعفان با همکاری دستگاههایی چون کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد مسکن و ... پیگیر تسریع در تامین مسکن برای محرومان و خانواده های دارای دو معلول است.

وی در پایان با اشاره به حمایت بنیاد مستضعفان از تهیه و ساخت فیلم "موقعیت مهدی"، افزود: پیام فیلم "موقعیت مهدی" بر ماندن در موقعیت حساس و ایستادگی در برابر مشکلات جهت رفع آنها تاکید دارد و امروز همه ما در چنین موقعیتی برای رسیدگی به مطالبات مردم و جبران مشکلات کشور هستیم.